imaginemath
imaginemath
01-06-2018
Mathematics
contestada
Does anyone know this math problem?
Respuesta :
meowzerpurrpurr
meowzerpurrpurr
01-06-2018
If you were to buy a two day ticket for $68 every 3 weeks for all four seasons then you would spend $1156 overall. By buying a gold pass for $120 for all four seasons you would save $1036. For sure get the Gold Pass no questions asked.
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 63+ )
Otras preguntas
HElp me find the IQR please
The volume of the cylinder is 225(pi) cm³. What is the height ofthe cylinder?(A) 6.25 cm(B) 25 cm(C) 37.5 cm(D) 75 cm
What 12+12 giving 10 point:O
write an explicit formula for an, the nth term of the sequence 11,2,-7
Analyzing the Importance of Ethics What are some reasons that ethical principles are important in the pharmacy? Check all that apply. a. to protect the rights o
Ella has a points card for a movie theater. She receives 40 rewards points just for signing up. She earns 12.5 points for each visit to the movie theater. She n
PLEASE AWNSWER CORRECTLY AND DONT JUST COPY AND PASTE FROM G00GLE I WILL GIVE BRANLIEST TO WHOEVER IS RIGHT What was the plan to help bring the U.S. economy bac
if i multiply 60000 by 40 what will i get
pleaseeeeeee help me What did the Iroquois do when the beaver population declined in the middle of the seventeenth century? They moved east. They moved west. Th
What is 4 and 3/4 - 1 and 1/3? The answer is one of these: 2 and 2/7, 2 and 2/12, 3 and 5/12, or 3 and 5/7